Patent europejski dla wersji Coroa

Coroa jest naszym pojazdem w wersji premium który został wydany pod koniec 2013 roku. Coroa jest naszym najlepszym rozwiązaniem dla transportu produktów sypkich i może być wytwarzana wyłącznie przez naszą firmę co gwaranuje europejski patent.

Współpraca z uczelniami

Studia badawcze i testowanie, rozwój i optymalizacja stopów aluminium używanych w procesie wytwarzania pojazdów, we współpracy z Uniwersytetem w Walencji.

Własne muldy

Opracowujemy i rozwijamy wszystkie niezbędne profile, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Ponad 50 własnych nadwozi dla wytłaczania róznych profili nadwozia.

Lżejsze tary na rynku

Tara pojazdów dla naszych klientów jest podstawą rentowności, i w firmie Tisvol jesteśmy tego świadomi. Dlatego też dokładamy wszelkich starań i środków w celu rozwoju i wytarzania lżejszych pojazdów o najwyższej wytrzymałości. Poniżej niektóre przykłady:

- pojazd 25m3 od 4550kg.
- pojazd 40m3 od 4990kg.
- pojazd 55m3 od 5590kg.

Rama dwuczęściowa -DS1

Główne szyny składają się z dwóch części i jednego zgrzewania liniowego, prace projektowe opracowane wspólnie z działem technicznym „Alusuisse” specjalistą w konstrukcjach aluminiowych oraz producentem na światowe rynki.

Rama podwozia ze wzmocnieniami spoinowymi między mostami i poprzecznicami, w celu zapewnienia większej wytrzymałości dla montażu podwozia.

Tisvol Polska

Marka
Dystrybutor
Kontakt