Proces malowania w najwyższej jakości

Stosujemy podkłady o dużej mocy utrwalania i akrylową emalię poliuretanową, dające doskonały efekt wykończenia rzucający się w oko i doskonałe w dotyku nadający świetlistość w wymiarze 95%.

Malujemy podwozie i muldę oddzielnie, aby lepiej dotrzeć do wszystkich trudno dostępnych miejsc.

Stosujemy farby i podkłady średnio o grubości 85 mikronów.

Prowadzimy stały monitoring jasności i grubości warstwy, stosowany w dużej liczbie pomiarów ram i nadwozi.

Proces śledzenia dokumentacji

Począwszy od przyjęcia nowego zamówienia , aż do momentu dostawy pojazdu, stworzyliśmy proces dokumentacji, który wspiera procesy produkcyjne i jakość dostarczanego pojazdu, który oferujemy naszym klientom. Tym samym posiadamy wiedzę na temat wszystkich materiałów i dostawców części, które tworzą całościowy pojazd.

Dostawcy strategiczni

Wybór i utrzymanie strategicznych dostawców jest decydujący ponieważ część sukcesu zależy od nich. Dlatego dokonaliśmy ich wyboru na podstawie naszych własnych wartości: niezawodności, jakości, trwałości, doświadczenia, międzynarodowego zasięgu i prestiżu.

Automatyczne spawanie w technologii CNC

Tisvol osiągnął ponad 85% w procesie automatyzacji spawania wszystkich części spoinowych w celu uzyskania maksymalnego poziomu jakości i jednocześnie gwarancji, że proces spawania ręcznego nie może zostać wykonany ponad ten czas. Stanowiska spawalnicze są zautomatyzowane w 3 lub 5 osiowe roboty wyposażone w najnowszą technologię w CNC.

Spersonalizowana dostawa

W Tisvol uważamy, że pojazd jest ukończony w momencie jego dostawy i odbioru przez klienta w naszej fabryce w indywidualny sposób. Nasza odpowiedzialność za dostarczenie pojazdu skupia się na kontroli wypoziomowania, przechyłu i adaptacji nowego pojazdu do ciągnika siodłowego, w taki sposób, aby wszystko działało włąściwie. W momencie gdy pojazd wyjeżdża z naszej fabryki jest "gotowy do pracy".

Wyjaśniamy naszym klientom najważniejsze cechy pojazdu, z uwzględnieniem wszystkich możliwych wątpliwości działania, i wreszcie przekazujemy instrukcję konserwacji, dokumentację i wymagane certyfikaty.

Zrównoważony rozwój

Nasze zaangażowanie na rzecz energii słonecznej urzeczywistnia się w 15.000m2 paneli słonecznych umieszczonych na dachu naszych zakładów, które generują 90,000 kWh i 120,000 kWh miesięcznie, co jest wystarczające do zasilenia ponad 370 domów, dzięki czemu radykalnie zmniejszamy negatywny wpływ na środowisko.

 

Tisvol Polska

Marka
Dystrybutor
Kontakt