Najwyższa jakość surowca

Stosujemy najwyższej jakości blachy aluminiowe. Surowce, które dodają, do wytrzymałości i estetyki, nową wyróżniającą się wartość, co czyni naczepę wyjątkową na wszystkich poziomach: lekkość. W pojęciu ogólnym, jest to materiał o doskonałych cechach i nieograniczonych możliwościach.

Certyfikaty jakości

Wszystkie pojazdy są zaprojektowane i wyprodukowane w zgodności ze standardami europejskimi oraz z regulacjami dyrektyw europejskich.

Test wodoszczelności

Oferujemy naszym klientom możliwość otrzymania certyfikatu wodoszczelności pojazdu w celu zweryfikowania czy w naczepie nie ma wycieku lub przecieku płynu, ze szczególną uwagą skupioną na punktach największego ryzyka jak drzwi oraz narożniki pojazdu.

Kontrola gwarantowanej jakości 52 punktów końcowych

Przed dostawą, każdy pojazd jest poddawany rygorystycznej kontroli jakości, którą przeprowadzają nasi inżynierowie. Sprawdzają oni wyprodukowaną powłokę i weryfikują ogólne właściwości naczepy, materiały i zastosowane komponenty. Następnie punkty osiowe i punkty sworznia są smarowane, a śruby dokręcane. Sprawdzamy poprawność działania drzwi, plandeki, zderzaka i sprawność systemu wywrotu. Weryfikowane jest, czy układ pneumatyczny nie ma nieszczelności i finalnie ma miejsce kontrola wizualna czy wszystkie spawy są wykonane we właściwy sposób.

Trwałość

Solidność Tisvol jest istotą tego, że nasze naczepy są najbardziej efektywnym narzędziem do Twojej pracy.

Dobrej wytrzymałości pojazdy nie pozwolą wstrzymać pracy ze względu na awarie.

Test w komorze solnej

Dokonujemy weryfikacji jakości procesu malowania i zestawień pomiędzy metalami różnych par galwanizowanych, poprzez coroczne badania wytrzymałościowe na korozję w komorze solnej (zgodnie z UNE-EN ISO 9227) z symulacjami pomiarowymi podwozia i nadwozia (do 1000 godzin), z zadowalającymi wynikami bez defektów malowania (UNE-ISO 4628-2 48258-2: 1982), oraz wyjątkową wytrzymałość przeciwko korozji na malowanej powierzchni (UNE 48258-3 -ISO 4628-3: 1982).

Tisvol Polska

Marka
Dystrybutor
Kontakt