Naczepa aluminiowa do przewozu odpadów zwierzęcych

 

Tisvol zaprojektował nową wywrotkę podzieloną na dwie sekcje, dzięki czemu można przewozić dwa typy ładunków.
Inwestycja w tego typu naczepę była wynikiem dużego zapotrzebowania klientów na transport odpadów zwierzęcych, często odmiennych, które nie powinny być mieszane ze sobą. Dodatkowo jeśli naczepa nie posiada dwóch oddzielnych sekcji istnieje konieczność transportu dwukrotnie co zwiększa nakład pracy i kosztów. Naczepa jest przedzielona na dwie sekcje na wysokości przechyłu za pomocą specjalnej przegrody.

Przegroda ta może być zablokowana, tak aby utrzymać załadunek z pierwszej części naczepy i tym samym zabranie załadunku, który znajduje się jedynie na jej końcu. W celu wyładowania pozostałej części materiału wystarczy odblokować przegrodę dzielącą obie sekcje. Blokowanie i odblokowywanie przegrody jest wykonywane z panelu sterowania na podwoziu.

Pojazd ten cechuje wysoka szczelność, gdyż transport tego typu odpadów może generować dodatkowe płynne treści. Przechylna przegroda zatrzymuje płyny, które nie przedostają się do drugiej sekcji.
Jak widać na ostatnim rysunku zawiera również dwa elementy drenujące znajdują się na podwoziu. Przed samym rozładunkiem możliwe jest więc pozbycie się ciekłych substancji z naczepy.

 

 

Tisvol Polska

Marka
Dystrybutor
Kontakt